Наша дилерська мережа

Кращий партнер - професійний дилер. HARDI постійно працює над підвищенням кваліфікації фахівців дилерів HARDI. Це робиться за допомогою безлічі різних інструментів, таких як навчання роботі з обприскувачем, технічне обслуговування, а також пропозицію новітніх цифрових інструментів і кращих методів ведення бізнесу. Ми хочемо, щоб наші дилери HARDI якомога швидше і професійніше реагували на ваші запити.

service-support-dealer-network.jpg

Документація HARDI

Керівництва по експлуатації та ремонту, каталог і креслення можна знайти на сайті www.agroparts.com., що є невідмінною частиною спеціаліста з обприскування. Ми робимо все можливе, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від вашого обприскувача HARDI.

service-support-documentation.jpg

Запасні частини HARDI

HARDI зобов'язується забезпечити наявність або заміну запасних частин HARDI протягом як мінімум 10 років після припинення виробництва запчастини. Насправді, більшість запчастин доступні набагато довше. Ми хочемо, щоб ваш обприскувач працював якомога довше.

- Ви можете отримати доступ до каталогу запасних частин HARDI, зареєструвавшись на безкоштовний акаунт за адресою www. agroparts.com

 

alpha-evo-workzone-pump.jpg

Служби доставки

Компанія HARDI прагне до професійної та оперативної доставки запасних частин, а також має один європейський центральний магазин запчастин та п'ять національних магазинів запчастин, які пропонують до п'яти різних методів їх доставки. Термінові замовлення, розміщені до чотирьох годин дня, часто можуть бути вже у наявності у Вашого дилера або на вашій фермі щонайпізніше опівдні наступного дня. Це професійний сервіс, яким ми пишаємося.

servjce-support-delivery-service.jpg