ZENIT

Тип

Садовий

Ємність баку

400 / 600 / 1000 / 1200 l.

ZENIT

Тип

Садовий

Ємність баку

400 / 600 / 1000 / 1200 l.

atomzador-zenit-liner.jpg

Штанга LINER

Сімейство штанг LINER - найлегше по конструкції, а також самі вузькі штанги в лінійці штанг HARDI. Версія FIX ніколи не буває ширше бака обприскувача. Будучи регульованими по висоті і куту, розпилювачі забезпечують найкращі методи обприскування, коли доступ до ряду обмежений. Кріплення START утримує розпилювач за верхню частину, забезпечуючи відмінне бічне регулювання. Опціонально, HARDI забезпечує гідравліку 2 x 0,35 м.

atomizador-zenit-atlas.jpg

Штанга ATLAS

Проста в налаштуванні і експлуатації. Налаштування штанги ATLAS і розпилювальних струменів інтуїтивно зрозуміла і не вимагає ніяких спеціальних інструментів або довгих пояснень. Просто оператор вносить кілька коригувань, необхідних для отримання необхідної суміші і всі завдання обприскування винограду можуть бути виконані. На початку сезону, коли рослинність дуже відкрита, обприскувати можна тільки з одного боку ряду, це означає, що розпилення в чотири ряди буде вашою звичайною практикою. Пізніше, лоза буде значно густіше, тому верхні струмені можна буде регулювати так, щоб вони обприскували тільки два сусідніх ряда. Розпилення цих рядів по обидва боки забезпечує повне і рівномірне покриття, незважаючи на значне збільшення покриття листя і пагонів.

atomizador-zenit-boxer.jpg

Штанга BOXER

Це горизонтальна телескопічна штанга. Телескоп забезпечує необхідну ширину ряду, що робить штангу універсальною. Центральний пристрій має горизонтальне ручне регулювання з лівого і правого боків. Зовнішні секції крила штанги розкладаються в робоче положення, коли телескопічні секції висунуті.