ALPHA evo

Тип

Самохідний

Ємність баку

3500 / 4100 / 5100 l.

Ширина штанги

24 - 44 m.

Типи штанг

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

ALPHA evo

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

3500 / 4100 / 5100 l.

Ширина штанги

24 - 44 m.

Типи штанг

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

Кабіна EvoCab

EvoCab оптимізує видимість за допомогою 3-х колонного дизайну
Нова велика простора кабіна EvoCab II спеціально розроблена компанією HARDI з "3-колонним дизайном", який забезпечує новий стандарт оглядовості біля 320 ° навколо обприскувача.

Спеціально герметична кабіна обладнана системою низького тиску, фільтрацією пилу свіжого повітря, фільтрацією аерозолю та випаровування для захисту оператора згідно вимог класу 4.

Нова система клімат-контролю була інтенсивно випробувана в камері клімату, щоб максимально забезпечити найвищий комфорт оператора при жаркій погоді.

Ергономіка
Розробляючи нову кабіну EvoCab, головний фокус HARDI є ергономіка водія.

Всі перемикачі, які необхідно використовувати під час руху, розміщені якомога ближче до водія.

Всі основні функції керування були розміщені на новому SprayCenter, "слідуючи" за сидінням і, отже, водієм.

Функції вторинного керування згруповані на даху трохи вище голови оператора і легко перемикаються з місця водія.

Оптимізація
З Ергономікою та Видимістю - оптимізація була третьою зоною високого фокусу при розробці EvoCab. Автоматичний клімат-контроль, простір, рівень звуку та фільтрація класу 4, були розроблені для забезпечення максимального комфорту та мінімального стресу для оператора.

HARDI SprayCenter

Оператор може керувати всіма функціями обприскування та гідравлічними функціями безпосередньо з кабіни правою рукою, розташованою на підлокітнику SprayCenter. Сенсорний контролер HC 9600 12,1 '' включає інтеграцію всіх функцій, як AutoSteering, AutoHeight, AutoSectionControl та інші інтелектуальні функції, як AutoFill, AutoWash, AutoAgitation тощо.

Всі функції повністю контролюються з кабіни і підкреслюють рівень оптимізації, яку оператор може отримати від цього обприскувача.

alpha-evo-cabin-spraycenter.jpg