ALPHA evo

Тип

Самохідний

Ємність баку

3500 / 4100 / 5100 l.

Ширина штанги

24 - 44 m.

Типи штанг

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

ALPHA evo

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

3500 / 4100 / 5100 l.

Ширина штанги

24 - 44 m.

Типи штанг

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

Рама

Розроблено для подолання обмежень, пов'язаних з високими швидкостями на дорозі та в полі, шасі ALPHA досягає максимального комфорту роботи.

Шасі виконано з високоміцної сталі (шведська сталь DOMEX®) і складається з U-подібних балок з поперечними елементами закріпленими заклепками , що забезпечує легкість і гнучкість.

Положення основних компонентів (двигун, головний бак, бак для ополіскування, резервуари, насос і т.д.) спеціально вивчено для оптимізації розподілу ваги між передньою і задньою осями, що гарантує найкращу керованість і зберігає структуру ґрунту.

Всі змінні навантаження розташовані в центрі машини.

alpha-evo-chassis-frame.jpg

Пружинна підвіска

Простота і надійність підтримуються принципом підвіски HARDI, яка забезпечує дуже природний і оптимальний рух по перешкодах. Це дозволяє відмінно копіювати поверхню землі при оптимальному зчепленні і підвищує комфорт оператора.

Це кріплення є великою перевагою, обмежуючи навантаження на шасі і збільшуючи довговічність.

Передня вісь працює з двома гвинтовими пружинами, а в задній частині в центрі шасі вбудована гвинтова пружина з регульованим амортизатором. Завдяки своїй конструкції рухи задньої осі не порушують стійкість штанги.

(Пружинна підвіска доступна тільки для ALPHA 3500 & 4100)

alpha-evo-chassis-coilspring.jpg

Підвіска FloatRide

При встановленні на ALPHA опції FloatRide, стандартна пружинна підвіска замінюється гумовою повітряною подушкою. Це забезпечує ще більшу стабільність штанги та підтримує баланс ALPHA на схилах. Кліренс буде підтримуватися незалежно від об'єму резервуару.

Забезпечуючи незалежний рух коліс, ALPHA забезпечує максимальний комфорт, навіть при високій швидкості обприскування через рух колеса 185 мм.

(Базово на ALPHA 5100 - Опційно на ALPHA EcoDrive 3500 та 4100)

floatride_usp.jpg

Hydraulic Track - Гідравлічне регулювання ширини колії

ALPHA evo EcoDrive з підвіскою FloatRide може бути оснащена Hydraulic Track гідравлічним регулюванням ширини колії. Hydraulic Track може регулюватися від 180 до 280 см або від 210 до 320 см (залежно від розмірів шини).

Оператор встановить ширину колії з дисплея кабіни і буде готовий до водіння. Це дозволить змінити ширину колії для руху по дорозі або для поля, а також під зернові культури або кукурудзу, міжрядні культури або для овочів, з регулюванням до 1 метра від мінімуму до максимуму.

alpha-evo-feature-3.jpg

Системи керування

Привід всіх 4ох коліс/або двох та керування 4 колесами

Три різні системи рульового керування роблять ALPHA evo універсальною в експлуатації. На дорозі ви заїжджаєте як звичайно з переднім мостом рульового керування, тоді як під час експлуатації обприскування використовуються переваги повноприводного рульового керування або ручного керування рухом краба.

При чотириколісному керуванні радіус повороту, виміряний в середині машини, становить лише 462 см, що надзвичайно мало. Це забезпечує максимальну маневреність, навіть на невеликих полях, і додатково збільшує площу виходу. З іншого боку, на схилах, використання ручного керування рухом краба дозволяє, наприклад, керувати проти задніх коліс, щоб стабілізувати копіювання колії.

alpha-evo-chassis-steering-systems.jpg

Радіус повороту

Завдяки малому розміру шини і кронштейна всього 56 см, вузькому радіусу повороту і 100% вирівнюванню коліс, пошкодження культур знижується до абсолютного мінімуму.

Радіус повороту з чотириколісним рульовим управлінням і шириною колії 2 м складає тільки 462 см, вимірюється в середині шасі.

Чотирьохколісне керування можливе з складеною штангою.

Колісна база ALPHA evo становить 375 см. Це забезпечує стабільну машину при русі, також на пересіченій місцевості.

alpha-evo-chassis-turning-radius.jpg

Чудова обробка поверхні

Високотехнологічна поверхнева обробка містить 13 процедур, включаючи попередню обробку та фарбування порошковим покриттям всіх основних компонентів.

Разом з Delta / Magni обробкою гайок, болтів та інших виробів ми поставляємо високий рівень захисту від корозії наших виробів.

alpha-evo-chassis-surface-treatment.jpg