ALPHA evo

Тип

Самохідний

Ємність баку

3500 / 4100 / 5100 l.

Ширина штанги

24 - 44 m.

Типи штанг

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

ALPHA evo

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

3500 / 4100 / 5100 l.

Ширина штанги

24 - 44 m.

Типи штанг

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

HC 9600

Всі основні функції обприскування знаходяться у вас під рукою. Багатофункціональний джойстик у поєднанні з 12,1-дюймовим сенсорним екраном надає користувачеві HC 9600 найвищий рівень продуктивності.

Контролер HC 9600 забезпечує користувачів потужним і повнофункціональним інструментом для точного землеробства. Можливості включають в себе "водіння", реєстрацію даних, звіти про застосування, GPS-контрольоване обприскування, автоматизоване керування та багато іншого!

ISOBUS
ALPHA може працювати з віртуальним терміналом ISOBUS і використовувати інтелектуальні функції, такі як AutoWash і PrimeFlow безпосередньо з власного терміналу ISOBUS.

ISOBUS ISO 11783
Основною метою технології ISOBUS є стандартизація зв'язку, яка відбувається між тракторами та обладнанням, забезпечуючи повну сумісність передачі даних між мобільними системами та офісним програмним забезпеченням, що використовується на фермі. Основою є міжнародний стандарт ISO 11783 - "Трактори і машини для сільського господарства та лісового господарства - послідовний контроль і мережа передачі даних".

alpha-evo-electronics-hc-9600.jpg

AutoSectionControl - Автоматичне відключення секцій

Відкривайте та закривайте секції штанги автоматично
AutoSectionControl керує секціями штанги при русі по розпилюваній ділянці, наприклад, у поворотній смузі або клині або навколо перешкод, таких як дерева тощо.

HC 9600 має AutoSectionControl як стандартну функцію і має бути підключений тільки до GPS-приймача. При розпиленні AutoSectionControl автоматично записує обприскувану область. У типовій ситуації, спочатку обприскується край поля, AutoSectionControl тепер автоматично закриє секції, якщо оператор пройде над областю, яка вже була покрита на краях поля.

alpha-evo-electronics-autosectioncontrol.jpg

FluidBox - Панель керування рідиною

FluidBox використовується в поєднанні з AutoAgitation, AutoFill і AutoWash. Вона є дистанційним управлінням рідинної системи і логічно розміщується в зоні налатування обприскувача.

Всі стаціонарні операції розпилення можуть бути виконані без необхідності входити в кабіну трактора. Це заощаджує час і значно зменшує потенційне забруднення кабіни.

Інші операції, такі як активація основного Вкл/ Викл, також можуть бути виконані; корисна функція при перевірці форсунок.

alpha-evo-electronics-fluidbox.jpg

AutoWash - функція Авто Мийки

HC 9600 керує операцією промиванням баку для отримання максимального ефекту очищення. До шести циклів промивання зменшують залишкову концентрацію до дуже низького рівня, так що після заправки для наступної операції обприскування немає ризику залишків попереднього препарату.

alpha-evo-electronics-autowash.jpg

AutoFill - функція Авто Заповнення

Для оператора полегшити процес заповнення бака

  1. Фактичний вміст бака читається на екрані HC 9600
  2. Оператор встановлює об'єм заповнення в кабіні трактора
  3. Оператор переходить до робочої зони, з'єднує шланг і запускає роботу через FluidBox
  4. SmartValve закривається, коли досягається обсяг заповнення баку
alpha-evo-electronics-autofill.jpg

AutoAgitation / TankGauge - Авто перемішування/Рівень Баку

AutoAgitation для забезпечення максимального перемішування в баку
По мірі спустошення баку, комп'ютер регулює потік для запобігання виникненню піни і мінімізує залишки рідини, коли бак стає порожній.

Під час заповнення AutoAgitation забезпечує максимальну продуктивність Fast-Filler - системи швидкого наповнення баку.

Для оптимального перемішування можна вибрати різні програми.

Можливе ручне керування за допомогою FluidBox.

AutoAgitation є стандартною функцією з автозаповненням та / або автоматичним вимиканням.

TankGauge - Рівень Баку
TankGauge - це електронний датчик рівня бака, який є стандартним, коли система ALPHA evo має функцію AutoAgitation.

Вимірюється рівень заповнення і можливе автоматичне відображення вмісту резервуара. Можна встановити попередження про низький вміст бака.

alpha-evo-electronics-autoagitation.jpg

PrimeFlow

PrimeFlow - це система, що базується на постійному низькому тиску для циркуляції рідини до форсунок перед початком розпилення. Це запобігає седиментації і дозволяє промити секції штанги без розпилення на землю.

Кількість форсунок на секцію штанги можуть бути налаштовані точно до вимог фермера. Якщо необхідно, секції можуть бути перепрограмовані на більш пізньому етапі.

Елементи управління розташовані на тримачі форсунки, і це ідеально підходить для найбільш ефективного використання води з омивного баку RinseTank при очищенні обприскувача в полі.

alpha-evo-electronics-primeflow.jpg