ALPHA evo

Тип

Самохідний

Ємність баку

3500 / 4100 / 5100 l.

Ширина штанги

24 - 44 m.

Типи штанг

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

ALPHA evo

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

3500 / 4100 / 5100 l.

Ширина штанги

24 - 44 m.

Типи штанг

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

Двигун Deutz Етап IV / Tier 4 фінал

Високий момент та низька витрата палива

ALPHA evo оснащена 6-циліндровими двигунами з водяним охолодженням з турбонадувом, охолодженням повітря та охолодженням зовнішньої рециркуляції відпрацьованих газів. Двоступінчастий турбонадув для найвищих вимог до продуктивності.

Двигун та подальше очищення вихлопних газів (EAT) оптимізовано для максимальної загальної ефективності системи і таким чином забезпечують мінімізацію палива та загальних експлуатаційних витрат.

Потужна система вприску DEUTZ Common Rail (DCR®) та електронне управління двигуном (EMR 4) з інтелектуальним зв'язком з управлінням приводом (EcoDrive) забезпечують оптимальну роботу двигуна з низьким споживанням палива.

alpha-evo-engine-engine.jpg

Доступ до двигуна

Найкраща доступність на ринку

Обслуговування та технічне обслуговування самохідного обприскувача ALPHA evo II є дуже легким та практичним.

Відкриття капота за допомогою гідравлічного ручного насоса забезпечує легкий доступ до основних компонентів двигуна.

Перевірка рівня масла і різних фільтрів здійснюється дуже швидко. Є також відмінна доступність до паливного бака по праву сторону обприскувача.

ALPHA evo II пропонує високу ємність паливного бака (400 л дизельного бака).

alpha-evo-engine-access-to-engine.jpg

EcoDrive

Висока гнучкість і менше витрата палива

Система управління EcoDrive з двигунами Tier 4 потужністю 245 к.с. дає більше потужності, менше шуму і більш ніж на 30% скорочення споживання палива, особливо в транспортному режимі.

ALPHA evo II обладнано двома керованими аксіально-поршневими насосами, що приводяться в дію двигуном. Насоси забезпечують гідростатичний привід з гідравлічною потужністю, що дозволяє пристосувати швидкість руху до умов поверхні та культури. Обмежувач швидкості системи EcoDrive підтримує таку ж швидкість руху (до 25 км / год в положенні черепах) і дозволяє комфортно регулювати і постійно знижувати швидкість двигуна.

Як опція трансмісія може бути покращена до потужної трансмісії з більшими колісними двигунами на задню вісь, щоб забезпечити, залежно від опції, + 50% або 25% вище момент у режимі поля.

alpha-evo-engine-ecodrive.jpg