ALPHA evo

Тип

Самохідний

Ємність баку

3500 / 4100 / 5100 l.

Ширина штанги

24 - 44 m.

Типи штанг

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

ALPHA evo

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

3500 / 4100 / 5100 l.

Ширина штанги

24 - 44 m.

Типи штанг

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

WorkZone - робоча зона

Всі основні функції, необхідні для експлуатації обприскувача, якщо вони не знаходяться в кабіні при заповненні або очищенні, мають легкий доступ та розташовані у центрі робочої зони.

Логічно розміщений FluidBox і легко зрозумілі кольорові іконки роблять систему дуже легкою для налаштування і роботи. Це значно знижує час запуску і час роботи обприскувача.

  • Легко і зручно
  • Всі функції згруповані разом
  • Колір закодовано для безпеки
  • Безпечні з'єднання
  • Дистанційне керування дроселем двигуна та насосом
  • 15 л. бак CleanWater - Чистої Води

Стандартний пристрій для зберігання хімічних контейнерів або мішків 180 л на ALPHA evo.

alpha-evo-workzone-workzone.jpg

Насос

Щоб задовольнити вимоги більших обприскувачів та покращити термін служби, HARDI пропонує 464 насос. Зниження падіння тиску було мінімізовано шляхом поліпшення потоків в кришках діафрагми. Для легкого сервісу ми маємо інтегровані підйомні гачки, переміщенні дві точки змащення на перед, для легкого змазування передньої та задньої частин насоса. Опорні кільця також були перероблені для поліпшення терміну служби. Найбільш помітною є нова кришка, призначена для захисту насоса від бруду та води, що потрапляє в систему.

  • Самовсмоктування
  • Здатний працювати "на суху" без пошкоджень
  • Простота обслуговування
  • Наявність картера, змащеного мастилом
alpha-evo-workzone-pump.jpg

Фільтр EasyClean

Фільтр EasyClean є всмоктуючим фільтром високої ємності. Стан фільтра може постійно контролюватися за допомогою вакуумметра SafeSpray.

Це гарантує, що фільтр очищається, коли це необхідно, і тільки тоді, коли це необхідно. При очищенні фільтра, все, що вам потрібно зробити, це повернути кришку на 90 °. Це закриє клапан основного бака в нижній частині фільтра і відкриє фільтр для перевірки.

alpha-evo-workzone-easyclean.jpg

CycloneFilter

HARDI CycloneFilter - це унікальний самоочисний фільтр, який використовує високошвидкісний циклон для додаткового очищення. Дія циклону значно збільшує очищувальну здатність фільтра.

Крім того, CycloneFilter має унікальну функцію очищення, що дозволяє здійснювати примусове промивання при необхідності.

Унікальна циклона дія значно покращує дію самоочищення
Циклон, створений всередині фільтра, збільшує швидкість рідини по екрану фільтра, тим самим підвищуючи ефективність самоочищення.

Фільтр встановлюється у вертикальному положенні
Фільтр встановлюється в такому положенні, що проливання можна уникнути при перевірці фільтра. Це забезпечує менше зупинок і зниження втрат тиску в системі рідини.

alpha-evo-workzone-cyclone.jpg

TurboFiller - бак для приготування маточного розчину

HARDI TurboFiller розроблений для змішування великої кількості порошків і рідин. Його висока продуктивність досягається завдяки поєднанню високого вакууму та обертання рідини, що виробляється TurboDeflector всередині резервуару.

Висока змішувальна здатність
Рідина при високому тиску використовується для створення потужного обертання рідини всередині баку. Цей рух дає ефект, що кожен порошок або рідкі хімікати змішуються до того, як вони всмоктуються в обприскувач. Найбільша потужність досягається тоді, коли TurboFiller більш ніж наполовину заповнений водою.

Оптимальна висота заповнення
Пружинний кронштейн з транспортним затвором дозволяє легко змінювати положення з робочого на положення -наповнення. Положення наповнення приблизно 95 см від землі.

Основний бак / Омивний бак

Дуже низький центр ваги
Бак має низький профіль і глибокий відстійник, що забезпечує низький центр ваги. Положення баку знаходиться між віссю, тому розподіл ваги не сильно впливає на рівень наповнення.

Ефективна система перемішування
Завдяки конструкції бака, агітація до відстійника є дуже ефективною.

Дуже глибокий відстійник в центральному баку
Обприскувач повністю використовує робочу рідину навіть на схилах до 10 градусів - у гору або під гору.

Легко промити всередині з форсунками для промивання бака
100% баку можна «побачити» за допомогою промивних форсунок. Відсутність гострих кутів перешкоджає седиментації пестициду.

Легко чистити на вулиці
Гладка поверхня баку робить обприскувач дуже легким для чищення.

RinseTank Омивний Бак
RinseTank інтегрований в основний бак і має ємність 410 л (3500/4100) або 600 л (5100), що забезпечує достатню кількість рідини для внутрішнього і зовнішнього очищення. RinseTank можна легко заповнити з платформи або з ґрунту.

alpha-evo-workzone-maintank.jpg