HELLIOS

Тип

Самохідний

Ємність баку

3000 l

Ширина штанги

21 - 30 m

Типи штанг

ALU

HELLIOS

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

3000 l

Ширина штанги

21 - 30 m

Типи штанг

ALU

Менша вага та більше днів на обприскування

HARDI HELLIOS оснащений 3000 л основним баком і алюмінієвими штангами до 30 м шириною, та є дуже економічно ефективним рішенням для обробки малих і середніх полів.

HELLIOS III є найлегшим обприскувачем у своїй категорії і його порожня вага складає 7,2 тонни. Це, у поєднанні з його 170 сильним двигуном та унікальною гідромеханічною концепцією трансмісії дозволяє машині дуже рано починати сезон обприскування - так як він легко працює на перезволоженому ґрунті при чудовій економіці палива.

hellios-features-1.jpg

Чудова ергономіка

Кабіна HELLIOS III забезпечує сучасне та безпечне робоче середовище для оператора, з відмінною видимістю зі штангою розташованою попереду та чудовим оглядом за процесом обприскування. Пневматичне сидіння з численними можливостями регулювання пропонує чудовий комфорт для довгих робочих днів.

Завдяки моторному відсіку, розташованому в задній частині машини, ви маєте дуже легкий доступ до деяких з найважливіших областей машини. Фільтри розміщені на робочій висоті і покриті звукопоглинальними кришками для максимального комфорту в салоні.

hellios-features-2.jpg

Пагорби, вологий ґрунт, схили тощо. HELLIOS III проходить повсюди!

Завдяки гідромеханічній трансмісії на задній осі та гідравлічному приводу на передніх колесах, ви зможете легко перетнути важкі області як пагорби, вологі ділянки та схили. З високим крутним моментом, ви відчуєте поліпшену ефективність приводу і відсутність втрати потужності. Та з низькою вагою порівняно до інших гідравлічних приводів ви побачите кращу економію палива.

hellios-features-3.jpg

Повний привід 4 колесами для відмінної маневреності

Завдяки системі управління чотирма колесами HELLIOS, машина пропонує Вам неперевершену тягу та маневреність. В режимі Slope Mode (пагорби), ви можете керувати задніми колесами і задіяти режим краба, щоб безпечно працювати на перехресному схилі, зберігаючи посіви і ґрунт, оскільки колеса будуть слідувати за колією і в той же час забезпечувати мінімальний радіус розвороту.

dealer-locator-marker-may2020.jpg

Ваш локальний Дилер HARDI

Дилерська мережа HARDI із більше ніж 1500 представництв по всьому світу забезпечує якість, технічний сервіс та запасні частини для фермерів більш ніж у 100 країнах.

Знайдіть Вашого локального Дилера HARDI.

Технічні характеристики

Main tank3000 l
Rinsing tank300 l
Fuel tank250 l
Min.-Max. track width1.80 to 2.80 m
Overall width2.55 m
Turning radius3.60 m
Unladen weight7.2 t
Front / Rear weight distribution*45% / 55% (folded boom)
Front / Rear weight distribution*40% / 60% (unfolded boom)

*Weight indication for HELLIOS III 3000 l – 28 m.

Показати повні технічні характеристики