HELLIOS

Тип

Самохідний

Ємність баку

3000 l

Ширина штанги

21 - 30 m

Типи штанг

ALU

HELLIOS

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

3000 l

Ширина штанги

21 - 30 m

Типи штанг

ALU

Шасі

Шасі Hellios було розроблено нашими конструкторами R&D і повністю зібране та зварене на нашому заводі з відповідно високим контролем якості. Використовуючи міцні сталеві балки товщиною 6 мм, ми гарантуємо, що машина має виняткову механічну стійкість, не створюючи надмірної загальної ваги.

Розташування різних компонентів дозволяє ідеально збалансувати вагу, таким чином забезпечуючи оптимальну керованість та мінімальний вплив на ущільнення ґрунту.

hellios-chassis-chassis.jpg

Підвіска FloatRide

Hellios має три пневматичні подушки з однією точкою підвіски на передній вісі і двома точками підвіски на задній осі. Підвіска на передній вісі має анти ударний механізм, що поглинає бічні удари які не передаються на штангу.

hellios-chassis-floatride-suspension.jpg

Системи керування

HELLIOS має систему управління 4 колесами як стандарт. Оператори можуть вибирати між наступними режимами рульового керування:

  • 2-х колісне керування: для руління між ділянками
  • 4-х колісне керування: для мінімального радіусу повороту в поворотних смугах / для паркування.
  • Режим керування крабом: допомагає стабілізувати машину на поперечних схилах
hellios-chassis-steering-system.jpg

Радіус повороту

В режимі 4WD, з автоматичним вирівнюванням задніх коліс і жорстким кутом блокування керма HELLIOS має внутрішній радіус розвороту всього 3,6 м при ширині колії 2,25 м та колесах 12,4 R36 / 46.

Тому HELLIOS ідеально підходить для роботи на дрібних ділянках або високопродуктивних культурах, де взагалі є лише невелика площа.

hellios-chassis-turning-radius.jpg

Чудова обробка поверхні

Після збирання всі сталеві деталі обробляються на нашій внутрішній лінії фарбування. Компоненти знежирюються, промиваються, а потім обробляються піскоструменем перед покриттям рідкою фарбою.

Потім пофарбовані компоненти полімеризують при температурі 75 ° С протягом 35 хвилин.

Перед встановленням баку і захисних кожухів машини переходять у наш 17-метровий кабіну для фарбування.

За допомогою цього процесу ми можемо забезпечити максимальний захист від впливу корозійних процесів або ультрафіолетових ефектів.

alpha-evo-chassis-surface-treatment.jpg