HELLIOS

Тип

Самохідний

Ємність баку

3000 l

Ширина штанги

21 - 30 m

Типи штанг

ALU

HELLIOS

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

3000 l

Ширина штанги

21 - 30 m

Типи штанг

ALU

Chemfiller - пристрій приготування маточного розчину

HELLIOS оснащений індукційним бункером ємністю 35 л з поліетилену.

Швидке та легке ручне опускання / блокування для транспортування.

Легке промивання через кільцевий шланг, встановлений на стінах ChemFiller. Work Zone навколо можна очистити за допомогою розпилювача і повітряного пістолета.

hellios-workzone-chemfiller.jpg

Насос для обприскування

HELLIOS обладнаний відцентровим насосом Renson, який має продуктивність 500 л/хв. Для клієнтів, які використовують великі норми, HELLIOS може бути оснащений відцентровим насосом Hypro з високою пропускною здатністю та номінальним потоком 692 л/хв. Обидві моделі насосів перевірені та надійні.

Відцентровий насос легко обробляє рідини з більш високою в'язкістю, наприклад, ад'юванти або рідкі добрива.

 

 

hellios-workzone-pump.jpg

Фільтри всмоктування / тиску

Для запобігання можливих забивань форсунок рідина послідовно фільтрується. На стороні всмоктування є один фільтр, а на стороні тиску два фільтри (по одному на кожне крило штанги).

Всі фільтри легко доступні і можуть бути швидко виділені з рідинного контуру. Для очищення всмоктуючого фільтра просто зупиніть насос і встановіть позиції клапана на 4D перед відкриттям фільтра всмоктування.

 

   

hellios-workzone-filters.jpg

Монітор управління баком

Монітор управління баком є дуже інтуїтивним і зручним для користувача інструментом, що значно полегшує наповнення баку та налаштування клапанів на робочий процес.

Електронний датчик баку контролює процес наповнення; калькулятор автоматично вимкне насос після досягнення встановленого обсягу бака.

Оператор може вибрати або додати певний об'єм води до цілі наповнення або визначити загальний цільовий об'єм, який необхідно досягти.


 

hellios-workzone-tank-control-screen.jpg

Відцентровий насос Hypro

HELLIOS оснащено відцентровим насосом, що має продуктивність 500 л/хв, як стандарт.

Для фермерів, які мають намір вносити більш високі норми або обприскувати при високих тисках, HELLIOS може бути додатково оснащений відцентровим насосом Hypro з номінальним потоком 692 л/хв. При тиску 6 бар насос все ще забезпечує 300 л/хв.

Насос для обприскування з'єднаний з додатковим насосом для наповнення, розташованим під резервуаром для промивання.


 

hellios-workzone-hypro-pump.jpg