RUBICON

Тип

Самохідний

Ємність баку

9000 l

Ширина штанги

36 - 52 m

Типи штанг

ALU

RUBICON

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

9000 l

Ширина штанги

36 - 52 m

Типи штанг

ALU

Алюмінієві штанги Pommier

Коли мова йде про широкі інноваційні штанги  та дизайн, POMMIER є лідером на ринку.

Їхній накопичений 30-річний досвід дає реальні переваги для фермерів, враховуючи  легші, міцніші та ширші опції штанг.

Типорозміри штанг від 36 до 52 м добре зарекомендували себе в польових умовах та надійні, а переваги меншої ваги а порівнянні зі сталлю не можна недооцінювати.

Додаткова опція AutoHeight встановлює новий еталон для продуктивності широких штанг, забезпечуючи правильну нижню позицію штанги, що забезпечує кращий контроль зносу.

Крила штанги з алюмінію еквівалент половині ваги сталевих конструкцій і поєднанні з запатентованим проти ривковим механізмом POMMIER, де навантаження передаються на центральну секцію під час розпилення значно їх знижуючи.

Функція м'якого складання POMMIER забезпечує захист штанги при складанні.

rubicon-booms-pommier-alu-booms.jpg

Система контролю штанги AutoHeight

AutoHeight забезпечує безперебійне регулювання висоти штанги, оскільки він підтримує правильну робочу висоту форсунки, забезпечується краще внесення та зменшує знос при обприскуванні.

AutoHeight використовує ультразвукові датчики, які встановлені на центральній секції та крилах, та забезпечують керування та підтримання встановленої висоти всієї штанги до землі або культури. Датчики, розроблені для використання в польових умовах, є надійними і точними.

Індивідуальні поправки висоти крила гладке, рівне та автоматичне завдяки використання пропорційного клапана. AutoHeight підтримує попередньо вибрану висоту штанги до землі або культури.

rubicon-booms-autoheight-boom-control.jpg

Система ActivAir

ActivAir є пневматичною системою швидкого вмикання/вимикання форсунок, яка використовує подачу повітря до кожного тримача форсунок для миттєвого відкривання або закриття форсунок.

Тиск повітря розподіляється вздовж штанги через 8 мм трубку до електромагнітних клапанів, які активуються електрично, а потім через 4 мм трубку до кожного клапана протікання.

Швидке та точне керування форсунками робить ActivAir ідеальною системою для  використання з AutoSection. Також це дає можливість встановити на штангу від 9 до 18  розпилення, що забезпечує мінімальні перекриття на краю поля при використанні системи AutoSection.

Коли активується соленоїд для вмикання форсунок, тиск повітря відкриває клапан протікання і форсунка починає розпилювати. Коли активується соленоїд для вимикання форсунок, клапан протікання утримується закритими за допомогою  пружинки.

Коли форсунки вимкнено, рідинна система безперервно рециркулює робочий розчин через труби по штанзі, щоб забезпечити швидку подачу до початку обприскування.

rubicon-booms-activair.jpg

Освітлення

Комплект робочого освітлення на штангу дозволяє продовжити обприскування після того, як сонце зайшло.

Якщо є можливість обприскувати вночі, то це набагато простіше з пакетом освітлення для RUBICON.

Підсвічування задньої драбини активується з даху салону, щоб показати шлях вздовж платформи.

LED панель встановлена на центральній секції, освітлює рух вперед, та бокові  вогні освітлюють маршрут до та поле навколо нього на відстань 150 м.

Сині ліхтарі під крилами штанги забезпечують чіткий вид до кінця крила, а також дає можливість візуально переконатися у роботі форсунки.

rubicon-booms-lighting.jpg

Boom Centre - керування Штангою

RUBICON змінює рівень стабілізації штанги: революційна система підвісу штанги дозволяє до навантажувати незалежні пружинні регулятори жорсткості, закріплених по обидві сторони центральної рами. Штанга залишається стабільною в найсуворіших робочих умовах. . 

Польові випробування виконувалися на висоті 50 см до поверхні обприскування та швидкості до 50 км/год (повороти до 30 км / год) при цьому штанга ні разу не доторкнулася до землі!

Широка центральна рама забезпечує відмінну видимість на дорозі.

Натяг пружини утримує центральну раму в середньому положенні, а гідравлічний демпфер поглинає енергію від руху крил. Гідравлічний привід, керований з кабіни, надає більший або менший тиск на пружину для зміни опору.

rubicon-booms-boom-centre.jpg

Paralift

ParaLift є надзвичайно широким і забезпечує основу для неперевершеної стабільності штанги. Він закріплений на шасі на відстані 1,7 м до центральної секції та кріплення крил - 2,3 м. Ширина та міцність на кручення ParaLift значно перевищують вимоги до найширших штанг доступних на сьогодні.

Два великих циліндра на ParaLift з азотним акумулятором забезпечують вертикальні поглинання і регулювання висоти штанги . Штанги може підніматися від 0,5 м до 2,7 м над землею.

Система ParaLift з пневматичним замком забезпечує фіксацію штанги для безпечного транспортування на дорозі.

rubicon-booms-paralift.jpg