RUBICON

Тип

Самохідний

Ємність баку

9000 l

Ширина штанги

36 - 52 m

Типи штанг

ALU

RUBICON

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

9000 l

Ширина штанги

36 - 52 m

Типи штанг

ALU

OverRide підвіска

OverRide підвіска розрахована на важкі умови роботи, для більшої вантажопідйомності та неймовірно плавного ходу.

Підвіска повністю незалежна, інтегрована в кожну консоль колеса, а також рухається всередину та назовні при зміні ширини колісної колії.

Важкі удари поглинаються гумовими подушками, щоб поліпшити продуктивність та їзду.

rubicon-chassis-override-suspension.jpg

Високий кліренс

RUBICON забезпечує високий кліренс на 180 см. Цей високий кліренс із його спеціальним дизайном запобігає пошкодження високих культур під час виконання пізніх обробітків.

Комфорт важливий для оператора, який повинен витрачати багато годин за кермом. Комбінація великих шин та підвіски  з трирівневих гумових подушок на RUBICON є ключем до його чудової комфортності руху та комфорту водія, що є найважливішими факторами запобіганню втомлюваності. Шасі з високим кліренсом  також опційно може бути обладнано 4 поворотними колесами, щоб запобігати пошкодженням урожаю  під час розвороту в кінці гону.

rubicon-chassis-clearance.jpg

Регулювання ширини колії

Ширина колісної колії на RUBICON може бути  відрегульована  від 3 м до 4 м, на ходу, що забезпечує максимальну гнучкість для різних застосувань та підвищення продуктивності.

  • При транспортуванні та обприскуванні
  • Щоб задовольнити різним польовим умовам
  • Щоб відповідати ширині колії з іншими агрегатами
  • Налаштовується для керування трафіком
  • Щоб відповідати міжряддю

Підвіска повністю незалежна, інтегрована в кожну консоль колеса, а також рухається всередину та назовні при зміні ширини колісної колії. Налаштування легке та зрозуміле.

rubicon-chassis-track-width-adjustment.jpg

Керування

RUBICON має потужну гідравлічну рульову систему, що контролює навантаження, яка керує двома великими циліндрами, і ідеально підходить для складних умов експлуатації. Рульовий механізм точний, гладкий і тихий без вібрації, що робить внесення легким, безпечним і зменшує втому оператора.

rubicon-chassis-turning-radius.jpg

Основний бак / Омивний бак

Бак з нержавіючої сталі з нержавіючої сталі 9000 літрів, інтегрований у раму RUBICON і призначений для продуктивного обприскування
Дефлектори не тільки підвищують цілісність конструкції танка, але і покращують керованість та спрямованість стабільності обприскувача. Регулювання переливання  рідини під час руху, покращує гальмівну здатність та стабільність, що робить розпилення комфортним і безпечним.

Три форсунки обертального типу для омивання баку встановлені в стандартній комплектації та забезпечують якісне промивання бака. Канал, що проходить через всю довжину баку, забезпечує повне зливання, легку чистку та мінімальні залишки.З правої сторони головного баку є міцна складна драбина, для легкого та зручного доступ до кришки.

Паливний бак на 1000-літрів  забезпечує RUBICON протягом цілого робочого дня або ночі для продуктивного обприскування.

rubicon-chassis-main-tank.jpg