RUBICON

Тип

Самохідний

Ємність баку

9000 l

Ширина штанги

36 - 52 m

Типи штанг

ALU

RUBICON

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

9000 l

Ширина штанги

36 - 52 m

Типи штанг

ALU

Експлуатація

На правій стороні RUBICON розміщені рідинні насоси, регулюючі клапани та електронна панель для регулювання  клапанів.

Ефективний дизайн рідинної системи мінімізує об'єм, що залишається, після того, як бак буде пустий, що забезпечує швидке та ефективне промивання.

Рідинна система живиться центробіжним насосом ACE, продуктивністю 680 л/хв,  з можливістю пуску на суху, який контролюється за допомогою клапана (PWM) для регулювання потоку.

76 мм гідравлічно поворотний клапан контролює джерело всмоктування від основного баку, промивного баку або зовнішнього джерела.

В лінії  тиску подібний 50 мм поворотний клапан із гідравлічним приводом  контролює подачу до системи рециркуляції штанга або форсунки, до баку приготування маточного розчину, до основного бака або для спорожнення під тиском.

Спеціальний діафрагмовий насос  із гідравлічним приводом, продуктивністю 82 л/хв з електричним клапаном використовується виключно для подачі чистої води до основного баку, промивання форсунок, заправки насосом Ace або до пристрою для зовнішньої мийки.

rubicon-workzone-ground-control.jpg

Контроль баку

Просто в експлуатації, панель контролю знаходиться в робочій зоні та її функції дублюються в кабіні, використовуються для керування поворотними клапанами для всмоктування, тиску та подачі чистої води. Правильні робочі положення виконуються автоматично, одним натисненням кнопки.

rubicon-workzone-tank-control.jpg

Станція для наповнення

Розроблена для того, щоб зробити завантаження безпечним, швидким і легким, можливе комбіноване змішування, гідравлічно опускається в положення для заправки

Станція для наповнення є міцною конструкцією з нержавіючої сталі і включає в себе хімічний бункер, пряме з'єднання для всмоктуванням в бак, з'єднання швидкого заповнення, додатковий багатоступінчастий насос швидкого заповнення та ручний пістолет.

Для безпечного підключення і роботи 60-літровий бункер розташований на висоті 70 см над землею при опусканні в робоче положення. При складанні вся робоча станція ховається під правою бічною панеллю.

ЗЗР можна всмоктувати безпосередньо напряму в бак RUBICON або перемішувати через бункер і тоді подавати в бак.

Суміші можуть бути перекачані безпосередньо в бак або система може бути запрограмована через електронну панель керування клапанів для всмоктування заданого обсягу.

rubicon-workzone-filling-station.jpg