SARITOR

Тип

Самохідний

Ємність баку

4000 / 5000 l

Ширина штанги

36 - 42 m

Типи штанг

TERRA FORCE

SARITOR

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

4000 / 5000 l

Ширина штанги

36 - 42 m

Типи штанг

TERRA FORCE

Доступ і платформа

Легкий доступ до платформи та кабіни здійснюється через передню надміцну драбину. Вона автоматично складається, коли трансмісія вмикається для руху, та розкладається при виборі паркування.

Висота платформи над землею на стандартних колесах становить 230 см на моделі з баком 5000 л. Сходи мають ширину 6 х 38 см та глибиною 20 см, що забезпечує безпечний і надійний доступ до платформи та кабіни. Перший крок з землі на висоті 56 см на 5000-ій моделі.

saritor-cabin-access-to-platform.jpg

Кабіна

Велика кабіна яка пропонує комфорт найвищого рівня, тиха і забезпечує чудову видимість для оператора.

Клімат-контроль кондиціонера з 10 повітряними отворами забезпечує безперебійну роботу та дає максимальний рівень комфорту оператора. Пиловий та вугільний фільтр забезпечує гарну циркуляцію якісно очищеного повітря.

saritor-cabin-cab.jpg

Налаштування обприскування

Все, що вам потрібно, знаходиться на кінчику пальця. Все керування забезпечує HC 9600 інформаційний, наглядний термінал керування та консоль керування SprayCenter.

За допомогою Джойстика керується гідростатичний привід та функції обприскування. Рух вперед, назад і гальмування керуються натисканням на джойстик вперед або назад. Вмикання / вимикання розпилення, керування секціями, висота штанги та функції нахилу крила також управляються з джойстика.

Всі додаткові функції обприскувача керуються за допомогою SprayCenter.

saritor-cabin-set-to-spray.jpg