SARITOR

Тип

Самохідний

Ємність баку

4000 / 5000 l

Ширина штанги

36 - 42 m

Типи штанг

TERRA FORCE

SARITOR

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

4000 / 5000 l

Ширина штанги

36 - 42 m

Типи штанг

TERRA FORCE

Секційні EFC клапани штанги

ElectricFastControl (еклектичний швидкий контроль EFC) - це модульна система з позитивним приводом двигуна для кожної секції і одинарним клапаном для скидання тиску, коли всі секції перемикаються в позицію Викл.

Секційні клапана забезпечують скидання тиску, коли перемикач секцій перемикається в положення ВИКЛ, тиск в лінії до форсунок зникає.

Це призводить до миттєвого відключення форсунок. EFC не потребує будь-якої форми регулювання, наприклад, вирівнювання тиску.

saritor-electronics-efc.jpg

HC 9600

Всі основні функції обприскування знаходяться у вас під рукою. Багатофункціональний джойстик у поєднанні з 12,1-дюймовим сенсорним екраном надає користувачеві HC 9600 найвищий рівень продуктивності.

Контролер HC 9600 забезпечує користувачів потужним і повнофункціональним інструментом для точного землеробства. Можливості включають в себе "водіння", реєстрацію даних, звіти про застосування, GPS-контрольоване обприскування, автоматизоване керування та багато іншого!

alpha-evo-electronics-hc-9600.jpg

AutoSectionControl - Автоматичне відключення секцій

AutoSectionControl (ASC) - це повністю автоматична система, яка відкриває та закриває секції штанги, якщо це необхідно.
AutoSectionControl керує секціями штанги при русі по розпилюваній ділянці, наприклад, у поворотній смузі або клині або навколо перешкод, таких як дерева тощо.

HC 9600 має AutoSectionControl як стандартну функцію і має бути підключений тільки до GPS-приймача. При розпиленні AutoSectionControl автоматично записує покриту область. У типовій ситуації, спочатку обприскується край поля, AutoSectionControl тепер автоматично закриє секції, якщо оператор пройде над областю, яка вже була покрита на краях поля.

alpha-evo-electronics-autosectioncontrol.jpg