SARITOR

Тип

Самохідний

Ємність баку

4000 / 5000 l

Ширина штанги

36 - 42 m

Типи штанг

TERRA FORCE

SARITOR

Тип

Selfpropelled

Ємність баку

4000 / 5000 l

Ширина штанги

36 - 42 m

Типи штанг

TERRA FORCE

WorkZone - робоча зона

Консоль WorkZone робочої зони передбачає перемикання клапанів які приводяться електродвигунами, та керують наповненням Головного баку або RinseTank омивного, швидким наповненням, Вкл / Викл насосу, форсунками для промивання баку, форсунками на штанзі, оборотами двигуна та перемішуванням. LED підсвічування визначає, який клапан працює.

saritor-workzone-workzone.jpg

CycloneFilter

HARDI CycloneFilter - це унікальний самоочисний фільтр, який використовує високошвидкісний циклон для додаткового очищення. Дія циклону значно збільшує очищувальну здатність фільтра.

Унікальна циклона дія значно покращує дію самоочищення
Циклон, створений всередині фільтра, збільшує швидкість рідини по екрану фільтра, тим самим підвищуючи ефективність самоочищення.

Фільтр встановлюється у вертикальному положенні
Фільтр встановлюється в такому положенні, що проливання можна уникнути при перевірці фільтра. Це забезпечує менше зупинок і зниження втрат тиску в системі рідини. CycloneFilter має унікальну функцію примусового очищення, яка може бути використана коли необхідно під час роботи.

alpha-evo-workzone-cyclone.jpg

TurboFiller - бак для приготування маточного розчину

HARDI TurboFiller розроблений для змішування великої кількості порошків і рідин. Його висока продуктивність досягається завдяки поєднанню високого вакууму та обертання рідини, що виробляється TurboDeflector всередині резервуару.

Висока змішувальна здатність
Рідина при високому тиску використовується для створення потужного обертання рідини всередині баку. Цей рух дає ефект, що кожен порошок або рідкі хімікати змішуються до того, як вони всмоктуються в обприскувач. Найбільша потужність досягається тоді, коли TurboFiller більш ніж наполовину заповнений водою.

Оптимальна висота заповнення
Пружинний кронштейн з транспортним затвором дозволяє легко змінювати положення з робочого на положення -наповнення. Положення наповнення приблизно 95 см від землі.

saritor-workzone-turbofiller.jpg

DynamicFluid4

Система рідини SARITOR DynamicFluid4 приводиться в дію високоефективним центробіжним насосом Ace 650 Wet Seal, "сухий" старт, який може досягти продуктивності від 60 до 120 л/хв за 1,5 секунди.

Система рідини SARITOR забезпечує необхідну норму без затримки, навіть якщо секції вмикаються або вимикаються, змінюється робоча швидкість або здійснюється розворот на поворотній смузі.

Для швидкого реагування та точної норми внесення застосовується вдосконалений алгоритм керування динамікою і швидкістю рідини.

Тиск, потік, швидкість обертання насоса, швидкість руху вперед, кількість секції на штанзі та робоча норма внесення контролюються та обробляються з використанням розширених обчислень. Процесор DynamicFluid4 аналізує дані розпилення 20 разів на секунду і забезпечує можливість передбачення зміни норми внесення та реакції на випередження, у випадку змін у вище описаних процесах, за допомогою зміни обертів насоса.

Пропорційна гідравліка, яка використовується для керування обертами насоса, дуже точна, гладка та неймовірно швидка.

alpha-evo-workzone-dynamicfluid4.jpg