Форсунки

Тип

Компоненти обприскувачів

Форсунки

Тип

Компоненти обприскувачів

Точний, надійний і зрозумілий

HARDI виробляє обприскувачі з 1957 року задовольняючи потреби всіх фермерів і культур у всьому світі, з ключовою метою, яка вимагала найкращих у світі форсунок. Сьогодні та ж основна філософія HARDI сприяє продуктивному, ефективному та відповідальному догляду за рослинами, що забезпечує якісне виробництво продуктів харчування. Форсунка може переважати в роботі обприскувача. Всі компоненти обприскувача важливі для безпечного та ефективного використання, але саме форсунка може мати значний вплив на ефективність засобу захисту рослин.

Контроль форсунки:

  • Пропускна здатність [і, отже, доза]
  • Якість розподілу
  • Діапазон крапель та покриття
  • Розподіл по об'єкту
  • Затримка крапель або відблиск
  • Ступінь дрейфу у напрямку, якому дме вітер

Всі ці функції враховуються HARDI для гарантії того, що рідина для розпилення осідає саме там, де вона потрібна, у її найбільш ефективній формі і не витрачається даремно.

Компанія HARDI поєднувала обидва дизайни та вибір матеріалів для виробництва цілого ряду форсунок, що задовольняють широкі вимоги як для сільськогосподарських культур, так і для широкого кола агрохімічних продуктів, доступних сьогодні. Це стало основою для успіху компанії HARDI в усьому світі.

Тісна співпраця між фермерами, консультантами, хімічними компаніями, незалежними та регулюючими органами з агрономами HARDI стала основою цього тривалого успіху.

nozzles-feature-01.jpg

Відбірник форсунок

Інструмент вибору форсунок HARDI допоможе вам вибрати правильні форсунки для розпилення, яке ви плануєте. Виберіть потрібний об'єм і швидкість руху, і виберіть поточні вітрові умови.

Завантажити для пристроїв iOS

Завантажити для пристроїв Android

myhardi-mockup.jpg