COMMANDER

Тип

Причіпний

Ємність баку

3300 / 4500 / 5500 / 7000 l

Ширина штанги

18 - 36 m

Типи штанг

DELTA, DELTA FORCE, TERRA FORCE, TWIN FORCE

COMMANDER

Тип

Trailed

Ємність баку

3300 / 4500 / 5500 / 7000 l

Ширина штанги

18 - 36 m

Типи штанг

DELTA, DELTA FORCE, TERRA FORCE, TWIN FORCE

Системи керування штангами

AutoSlant, AutoHeight та AutoTerrain
Системи HARDI AutoSlant, AutoHeight і AutoTerrain забезпечують автоматичний контроль штанги

Це значно полегшує процес контролю для оператора, і як результат обприскування буде краще. Система відома наступними функціями:

 • Надійні та точні ультразвукові датчики
 • Можливість вибору режиму ґрунт, культура або гібридний.
 • Пропорційний клапан для плавних рухів (AutoHeight, AutoTerrain)
 • Корекція нахилу, рух крила штанги окремо та висоти центральної секції (AutoHeight, AutoTerrain)
 • Корекція нахилу та висоти центральної секції (AutoSlant)
 • AutoTerrain працює і реагує як на рухи штанг, так і на скручування. Це дозволяє системі бути проактивною і реагувати на причину більше, ніж на симптом.
alpha-evo-booms-boom-management-systems.jpg

Штанга TWIN FORCE

Максимальна продуктивність, незалежність від погоди та технологічність застосування
Найбільшою проблемою є вчасність обприскування, пов'язана з погодними умовами. Візьміть час під контроль. Завдяки системі повітряної підтримки HARDI TWIN, повітря допоможе вам керувати вітром. Ви контролюєте швидкість і кут, що дає вам можливість покрити всю рослину, зверху донизу.

Ідеальне рішення для максимальної продуктивності
Знос при звичайному обприскуванні може бути настільки сильним, що оператор повинен зупинитися не закінчивши роботу. Завдяки ефективному контролю зносу поле буде завжди покрите вчасно і без зупинок.

У більшості випадків фермери отримують принаймні вдвічі більше часі для безпечної та ефективної роботи з обприскувачем з системою TWIN в порівнянні зі звичайним обприскуванням.

Штанга TWIN FORCE доступна у розмірах від 18 до 36 м.

commander-booms-twin-force.jpg

До 100% більше продуктивність
Терміни - це все! Результати наведені нижче показують, що під час весни 2015 року було доступно 31 день для звичайного обприскування через вітрові умови, коли при використанні системи TWIN Force було доступно більше 45 днів. Одночасно можна обприскувати швидше без втрати ефективності та використовувати менші норми внесення, що також зменшує кількість наповнень баку.

Збільшені можливості технологічного обприскування, зменшення зносу, зменшення використання ЗЗР, точне обприскування, більша робоча швидкість, як результат покращена економія!

alpha-evo-booms-twin-force-angle.jpg

Практичне заощадження до 30% на засобах захисту рослин (ЗЗР)

Багато дослідів підтверджених практичним досвідом протягом багатьох років показали кращу хімічну ефективність при використанні системи TWIN.

Це дає можливість регулювати дозу ЗЗР, і на деяких ринках ми бачимо до 30% зменшення споживання ЗЗР за сезон.

 • До 100% більше продуктивність
 • Практичне заощадження до 30% на засобах захисту рослин (ЗЗР)
 • Зменшення зносу
 • Краще проникнення в посіви
 • Покращена економіка обприскування
 • Зниження робочих норм води
 • Вища робоча швидкість обприскування
 • Більше 30 років досвіду

Штанга TERRA FORCE

Штанга HARDI TERRA FORCE пропонує найвищий рівень міцності, продуктивності та потужності для звичайних штанг. DynamicCenter або AutoTerrain забезпечує стабільність в будь-яких умовах і підтримує високу швидкість руху.

commander-booms-terra-force.jpg

Штанга DELTA FORCE

Завдяки своєму унікальному дизайну ми розробили штангу широку в полі та компактну в транспортному положенні, всього 255 см. Штанга була розроблена для високих робочих швидкостей та ідеальній стабілізації штанги.

3-не складання: 39/27/15 м, 36/27/15 м, 36/24/13 м, 33/25/15 м, 33/24/13 м, 32/25/15 м. 2-не складання : 30/15 м, 28/14 м, 27/14 м, 24/12.

Маючи п'ять налаштувань маятника, ви маєте можливість налаштувати його, так щоб слідувати за рухами обприскувача або копіювати місцевість.

Унікальний дизайн
Продуктивність, швидкість і якість є ключовими словами при розробці конструкції штанги. У процесі розвитку нашого наступного покоління штанг ми проаналізували та зосередили увагу на оптимізації цих трьох напрямків.

Результат - HARDI DELTA FORCE. Завдяки своєму унікальному дизайну нам вдається запропонувати широкі штанги, здатні працювати на високій швидкостях , зберігаючи оптимальну продуктивність. У той же час, DELTA FORCE має ширину всього 255 см у транспортному положенні. Використовуючи високоякісну шведську сталь, нам вдається оптимізувати вагу і міцність і тим самим виробляти штангу надійною, з меншими потребами в технічному обслуговуванні та високопродуктивною.

commander-booms-delta-force.jpg

Штанга DELTA

HARDI DELTA пропонує чудову продуктивність і надійність. Надійна тривимірна структура гарантує хорошу міцність. DELTA доступна у 18-24 метрах і розроблена для ультракомпактного транспортування та зберігання.

Механізм блокування
DELTA має вбудований механізм замикання, який разом з тривимірною конструкцією забезпечує дуже жорстку штангу, що забезпечує мінімальні коливання і дуже точне внесення.

Механізм відведення
Ненаправлена підпружинена система відведення захищає штангу від пошкоджень.

Захищені тримачі форсунок
Тримачі форсунок TRIPLET добре захищені конструкцією штанги, що забезпечує менші поломки і зупинки в полі.

commander-booms-delta.jpg