COMMANDER

Тип

Причіпний

Ємність баку

3300 / 4500 / 5500 / 7000 l

Ширина штанги

18 - 36 m

Типи штанг

DELTA, DELTA FORCE, TERRA FORCE, TWIN FORCE

COMMANDER

Тип

Trailed

Ємність баку

3300 / 4500 / 5500 / 7000 l

Ширина штанги

18 - 36 m

Типи штанг

DELTA, DELTA FORCE, TERRA FORCE, TWIN FORCE

Рама

Над-потужне шасі виготовлено з високоміцної сталі
Шасі COMMANDER побудовано з високоміцної сталі, що забезпечує виняткову міцність, при порівняно невеликій вазі. Час показав, що шасі може витримувати втому з року в рік.

Шасі розроблено з низьким центром ваги
Обприскувач з високим центром тяжіння може бути дуже небезпечним для роботи. Внаслідок цього були зроблені великі зусилля для того, щоб COMMANDER мав найнижчий можливий центр ваги без шкоди для кліренсу під обприскувачем.

Відмінний кліренс
Унікальна конструкція осі та рами забезпечує відмінний кліренс. Ніяких деталей гальм або рульових компонентів не нижче осі.

Тому дишло на тракторі та вісь на обприскувачі завжди будуть найнижчими точками на розпилювачі. Просвіт під віссю змінюється від 70 до 80 см залежно від шини і колеса.

Всі кабелі, дроти та шланги відображаються для кожної моделі. Маршрутизація в основному виконується в кабельних лотках. Кабельні лотки розроблені таким чином, щоб дроти і кабельні шланги були відокремлені від шлангів, які будуть рухатися, коли подається тиск і знімається.

commander-chassis-frame.jpg

Місце для обслуговування

Легка інспекція баку
Кришка розташована в безпосередній близькості від платформи, що дозволяє легко перевіряти бак. Конструкція баку дозволяє оператору чудову видимість з обох сторін і знизу резервуара. COMMANDER 5500 і 7000 л мають вбудовану драбину і захисну ручку, що забезпечує доступ до кришки бака.

Розкладна драбина для легкого доступу
Складана драбина просто тягнеться вниз для легкого доступу до платформи.

Низьке розміщення платформи
Конструкція обприскувача дає можливість низького розміщення платформи.

commander-chassis-service-area.jpg

SafeTrack

HARDI система SafeTrack доступна на COMMANDER (опційно). Ця революційна розробка об'єднує переваги від інших традиційних систем в одну високопродуктивну систему. З HARDI SafeTrack вам не доведеться вибирати між радіусом повороту або стабільністю обприскувача.

Вузька ширина колії
З SafeTrack ширина коліс коліс до 1500 мм на шині шириною 300 мм можлива. Це можна зробити без погіршення радіусу повороту.

commander-features-03.jpg

Осі, гальма та засоби захисту рослин

Відмінний кліренс для рослин
Гальмівна система сконструйована таким чином, щоб жодні компоненти гальма, такі як гальмівні гайки або циліндри, не були нижчими, ніж головна вісь.

Захист нижньої частини
Захист культури знизу як стандарт. Захист захистить кабелі та шланги від обприскувача, а культура буде захищена від кутів і країв. Захист легко знімається, що забезпечує хороший доступ для обслуговування.

 

commander-chassis-axles-brakes-and-crop-protection.jpg

Гідравлічна підвіска

Міцні гідроциліндри поглинають ударні навантаження замість того, щоб переносити їх на штангу та трактор. Це забезпечує комфорт оператора та хороше внесення при більш високих швидкостях. Компактна система підвіски забезпечує ширину колії до 1,5 м, шини до 300 мм шириною.

Високий рівень комфорту при високій швидкості руху обприскувача. Підвіска регулюється відповідно до розміру бака та штангу з заводу. Підвіска не порушує кліренсу обприскувача.

commander-chassis-hydraulic-suspension.jpg

ParaLift

HARDI ParaLift забезпечує високий кліренс над будь-якими культурами
Конструкція ParaLift дозволяє дуже гнучко регулювати висоту, штангу можна регулювати від 40 до 220 см, залежно від комбінації коліс обприскувача.

Широке кріплення до підвіски штанги забезпечує високу її продуктивність
ParaLift шириною 100 см забезпечує дуже стабільне кріплення штанги.

Штанги TWIN FORCE з 32-36 м, DELTA FORCE та TERRA FORCE не мають підвіски в центрі штанги, і тут штовхає ParaLift оснащений підвіскою. Кожен з двох циліндрів ParaLift підключений до акумулятора з попередньо встановленим тиском, що відповідає вазі штанги.

commander-chassis-paralift.jpg

Головний бак

Дуже низький центр ваги
Щоб зробити обприскувач максимально стабільним, бак набагато ширше внизу. Це забезпечує низький центр ваги.

Рідина переміщується вперед, коли бак спорожняється, тим самим підтримуючи вагу на дишлі
Це гарантує збереження тяги на тракторі, навіть при підйомі на схилі з майже порожнім баком.

commander-chassis-main-tank.jpg

RinseTank Омивний Бак

Ємність 500 л на всіх машинах
Такий же бак використовується на всіх машинах, що забезпечують достатню рідину для внутрішнього та зовнішнього очищення.

Легке заповнення з WorkZone
1” для заповнення з WorkZone є стандартним.

Розміщено на осі для додаткової стабільності
RinseTank, як правило, є останнім резервуаром, який слід спорожнити. Розміщуючи його на задній осі, забезпечується додаткова стабільність.

Індикатор рівня
Індикатор розміщується на передній частині обприскувача, щоб забезпечити очищення крок за кроком.

commander-chassis-rinsetank.jpg