COMMANDER

Тип

Причіпний

Ємність баку

3300 / 4500 / 5500 / 7000 l

Ширина штанги

18 - 36 m

Типи штанг

DELTA, DELTA FORCE, TERRA FORCE, TWIN FORCE

COMMANDER

Тип

Trailed

Ємність баку

3300 / 4500 / 5500 / 7000 l

Ширина штанги

18 - 36 m

Типи штанг

DELTA, DELTA FORCE, TERRA FORCE, TWIN FORCE

HC 6500

Контролер призначений для комфортного та зручного керування
HC 6500 розроблений фірмою HARDI і призначений тільки для обприскування. Багатоцільові комп'ютери часто працюють не точно, оскільки не мають специфіки, яку має спеціаліст з обприскувача.

Чим складніше продукт, тим простіше його має бути використовувати. Заплутаний оператор не може скористатися всіма перевагами складного продукту. Всі інтелектуальні функції HARDI можна керувати від HC 6500.

AutoSlant, AutoHeight і AutoTerrain можуть працювати разом з HC 6500 та керуються незалежно через автономні блоки.

commander-electronics-hc6500.jpg

AutoWash - функція Авто Мийки

HC 9600 керує операцією промиванням баку для отримання максимального ефекту очищення. До шести циклів промивання зменшують залишкову концентрацію до дуже низького рівня, так що після заправки для наступної операції обприскування немає ризику залишків попереднього препарату.

alpha-evo-electronics-autowash.jpg

AutoFill - функція Авто Заповнення

Для оператора полегшити процес заповнення бака

  1. Фактичний вміст бака читається на екрані HC 9600
  2. Оператор встановлює об'єм заповнення в кабіні трактора
  3. Оператор переходить до робочої зони, з'єднує шланг і запускає роботу через FluidBox
  4. SmartValve закривається, коли досягається обсяг заповнення баку
alpha-evo-electronics-autofill.jpg

AutoAgitation / TankGauge - Авто перемішування/Рівень Баку

AutoAgitation для забезпечення максимального перемішування в баку

По мірі спустошення баку, комп'ютер регулює потік для запобігання виникненню піни і мінімізує залишки рідини, коли бак стає порожній.

Під час заповнення AutoAgitation забезпечує максимальну продуктивність Fast-Filler - системи швидкого наповнення баку.

Для оптимального перемішування можна вибрати різні програми.

Можливе ручне керування за допомогою FluidBox.

AutoAgitation є стандартною функцією з автозаповненням та / або автоматичним вимиканням.

TankGauge - Рівень Баку
TankGauge - це електронний датчик рівня бака, який є стандартним, коли система COMMANDER має функцію AutoAgitation.

Вимірюється рівень заповнення і можливе автоматичне відображення вмісту резервуара. Можна встановити попередження про низький вміст бака.

alpha-evo-electronics-autoagitation.jpg

AutoSectionControl - Автоматичне відключення секцій

Відкривайте та закривайте секції штанги автоматично
AutoSectionControl керує секціями штанги при русі по розпилюваній ділянці, наприклад, у поворотній смузі або клині або навколо перешкод, таких як дерева тощо.

HC 9600 має AutoSectionControl як стандартну функцію і має бути підключений тільки до GPS-приймача. При розпиленні AutoSectionControl автоматично записує обприскувану область. У типовій ситуації, спочатку обприскується край поля, AutoSectionControl тепер автоматично закриє секції, якщо оператор пройде над областю, яка вже була покрита на краях поля.

alpha-evo-electronics-autosectioncontrol.jpg

PrimeFlow

PrimeFlow - це система, що базується на постійному низькому тиску для циркуляції рідини до форсунок перед початком розпилення. Це запобігає седиментації і дозволяє промити секції штанги без розпилення на землю.

Кількість форсунок на секцію штанги можуть бути налаштовані точно до вимог фермера. Якщо необхідно, секції можуть бути перепрограмовані на більш пізньому етапі.

Елементи управління розташовані на тримачі форсунки, і це ідеально підходить для найбільш ефективного використання води з омивного баку RinseTank при очищенні обприскувача в полі.

alpha-evo-electronics-primeflow.jpg

BoomPrime

Опція BoomPrime - це система, що базується на постійному низькому тиску для циркуляції рідини до форсунок перед початком розпилення. Це запобігає седиментації і дозволяє промити секції штанги без розпилення на землю.

Коли секційні клапана закрито, рідина буде проходити через трубки рідини на штанзі. Клапан тиску перед секціями штанги гарантує, що тиск у секціях буде не вище 0,7 бар, тому клапани тиску на форсунках не відкриватимуться.

Це набагато простіша і менш вразлива система порівняно з системою на основі вакууму. Витоки у вакуумній системі важко виявити і навіть найменші витоки викликають проблеми.

commander-electronics-boomprime.jpg

HC 8600 / HC 9600

Доторкніться до майбутнього з інтегрованою електронікою - HC 8600 / HC 9600. Всі основні функції обприскувача знаходяться у вас під рукою. Багатофункціональний джойстик у поєднанні з 12,1-дюймовим сенсорним екраном HC 9600 надає користувачеві найвищий рівень продуктивності.

Контролер HC 8600/HC 9600 забезпечують користувачів потужним і повнофункціональним інструментом для точного землеробства. Можливості включають в себе "водіння", реєстрацію даних, звіти про застосування, GPS-контрольоване обприскування, автоматизоване керування та багато іншого!

Сумісність ISOBUS
HC 8600 / HC 9600 пропонує сумісність із універсальним стандартом ISO 11783 (ISOBUS). Таким чином, HC 8600 / HC 9600 також може працювати як HC 6500.

Повна інтеграція всієї важливої інформації на одному робочому екрані є важливим критерієм. На робочому екрані HC 8500 / HC 9500 оператор може керувати GeoSteer, AutoTerrain / AutoHeight / AutoSlant, AutoSection- Control, а також їхати та контролювати норму внесення.

Інтуїтивні сенсорні екрани
Сенсорний екран 8,4 / 12,1-дюймовий, оснащений інтуїтивно зрозумілими інструментами та відображенням у реальному часі, включаючи інтеграцію різноманітних карт, завдяки чому ви можете переглядати результати урожайності врожаю в реальному часі.

HARDI ISOBUS
HARDI NAVIGATOR, COMMANDER, ALPHA evo і SARITOR можуть працювати з віртуальним терміналом ISOBUS. Клієнт може замовити інтелектуальний обприскувач HARDI і використовувати інтелектуальні функції, такі як AutoWash і PrimeFlow безпосередньо зі свого терміналу ISOBUS.

alpha-evo-electronics-hc-9600.jpg