NAVIGATOR

Тип

Причіпний

Ємність баку

3000 / 4000 / 5000 / 6000 l

Ширина штанги

18 - 39 m

Типи штанг

DELTA, DELTA FORCE, EAGLE

NAVIGATOR

Тип

Trailed

Ємність баку

3000 / 4000 / 5000 / 6000 l

Ширина штанги

18 - 39 m

Типи штанг

DELTA, DELTA FORCE, EAGLE

Рама

Високоміцне шасі NAVIGATOR зроблено з високоміцної сталі Domex, що забезпечує виняткову міцність. Шасі побудовано, щоб витримати в найскладніших умовах у будь-якій точці світу.

Дуже низький центр ваги
Обприскувач з високим центром ваги був би дуже небезпечним для роботи, і тому великі зусилля були зосередженні для забезпечення найменшого можливого центру ваги NAVIGATOR без шкоди для кліренсу.

Унікальний дизайн з довгим дишлом
Довге дишло прикріплено болтами під рамою, забезпечуючи гарну стабільність водіння та поглинає навантаження при високій швидкості руху.

Відмінний кліренс для рослин
Унікальна конструкція осі та рами забезпечує відмінний кліренс та мінімальні пошкодження рослин. Ніяких деталей гальм або рульових компонентів не нижче осі.

З'єднання на дишлі з трактором завжди буде найнижчою точкою на обприскувачі, і в більшості випадків, вісь трактора нижче, ніж шасі обприскувача. Важливими особливостями конструкції NAVIGATOR є невелика ширина та одна лінія вгору від дишла до осі. Кліренс від осі до землі є чудовим, варіюється від 70 - 80 см залежно від шини і колеса.

navigator-chassis-frame.jpg

Місце для обслуговування

Легка інспекція баку
Кришка розташована ближче до кінця, на лівій стороні, що дозволяє легко перевірити бак з драбини. Конструкція бака дозволяє оператору чудово оглянути його з усіх боків, а також нижню частину бака.

Драбина для легкого доступу
Для зручності доступу до платформи на дишлі закріплено драбину.

Низьке розміщення платформи
Платформа розміщена якомога нижче для легкого доступу.

Доступ до електронної системи шляхом підняття правої кришки
Для забезпечення доступності обслуговування більшість електронних компонентів і з'єднань розташовані в коробці за головним баком і добре захищені.

Легкий доступ до рідинної системи
Відмінний сервісний доступ до рідинної системи можна отримати через плиту підлоги на платформі.

Захищене розміщення датчиків
На платформі встановлені датчики для контролю стану всмоктуючого фільтра та манометра. Це забезпечує відмінну видимість з трактора і хороший захист, оскільки вони інтегровані в конструкцію бака.

navigator-chassis-service-area.jpg

IntelliTrack

NAVIGATOR також доступний як варіант, де дишло ділиться на дві частини - задню частину, закріплену на рамі, і рухому - закріплену попереду. Концепція поворотного дишла забезпечує найкращу геометрію для стабільності та гідравлічної системи.

Динамічне електронне керування (DEC)
IntelliTrack має вбудовану функцію безпеки, яка запобігає руління циліндрів тяговим механізмом, коли швидкість руху занадто висока для заданої ширини колії.

2 циліндра як стандарт
Випробування показали, що 2 циліндри на дишлі забезпечують кращу стабільність водіння і набагато більш плавний поворот машини завдяки рівному, поступовому переміщенню.

Легке підключення до трактора
Після калібрування NAVIGATOR IntelliTrack оператору потрібно лише прикріпити до зчіпки трактора 2 малі ланцюги перед початком обприскування.

navigator-chassis-intellitrack.jpg

Осі та гальма

Фіксована або регульована вісь
NAVIGATOR 3000 і 4000 доступні з фіксованою віссю на відстані 1,90 м, що забезпечує ширину колії 1,80 м або 2,0 м. Індивідуальну ширину колії отримують шляхом повороту коліс. Регульовані осі доступні як опція для всіх моделей; вони легко регулюються, ослабляючи болти.

Відмінний кліренс для рослин
Гальмівна система сконструйована таким чином, щоб жодні компоненти гальма, такі як гальмівні гайки або циліндри, не були нижчими, ніж головна вісь.

Гальма
Концепція NAVIGATOR дозволяє фермеру вибирати будь-яку гальмівну систему, яку він вважає за краще. Доступно 5 різних варіантів. Для моделі 4000-6000 л, однак, гальма повинні бути замовлені, вибір тільки з 4 можливих опцій. Майте на увазі, що необхідно дотримуватися законів про транспортування на дорогах.

Мінімальний внутрішній розмір
Мінімальний внутрішній розмір між шинами: 118 см + простір між шиною і рамою

navigator-chassis-axles-brakes.jpg

Підвіска SmoothRide

Опційна система підвіски SmoothRide є вбудованою та надійною, що вимагає мало або взагалі не потребує обслуговування. Підвіска дає кращу їзду обприскувача, в результаті чого вища продуктивність, а також комфорт.

Поліуретанові амортизатори поглинають рухи. Розміри амортизаторів гарантують, що вони не будуть надмірно стиснуті, коли резервуар заповнений, що зробить їх працездатність довшою.

Під час перевезення на дорозі причіп і, отже, штанга не буде натиснута так сильно. У польових умовах підвіска штанги буде працювати краще, щоб штанга могла працювати з оптимальною висотою над культурою.

navigator-chassis-smoothride.jpg

ParaLift

Системи підйому паралелограм є стандартним рішенням для сучасних обприскувачів. Концепція HARDI ParaLift показала свою чудову продуктивність на більш ніж 20 000 причіпних обприскувачах . Відсутність ковзних деталей, тільки горизонтальні болти та автоматичний механічний транспортний замок забезпечують відмінну стійкість штанги з більш-менш відсутнім обслуговуванням. ParaLift є виштовхувального типу, що означає, - шток циліндра виштовхується коли штанга піднімається.

Простота обслуговування
HARDI ParaLift вимагає мінімального обслуговування (мастила, регулювання тощо) у порівнянні з традиційними системами H подібної рами.

navigator-chassis-paralift.jpg

Головний бак

Поліетиленові баки NAVIGATOR виготовляються як одна частина. Вони мають дуже гладку поверхню, без внутрішніх перегородок, і вони вільно кріпляться у рамі.

Дуже низький центр ваги
Щоб зробити обприскувач максимально стабільним, бак набагато ширше внизу. Це забезпечує низький центр ваги.

Рідина переміщується вперед, коли бак спорожняється, тим самим підтримуючи вагу на дишлі. Це гарантує збереження тяги на тракторі, навіть при підйомі на схилі з майже порожнім баком.

navigator-chassis-main-tank.jpg

RinseTank Омивний Бак

Опція RinseTank 500 л є таким же як і на моделях COMMANDER, забезпечуючи достатньо рідини для внутрішнього та зовнішнього очищення.

Легке заповнення з WorkZone
1” для заповнення з WorkZone є стандартним.

Розміщено на осі для додаткової стабільності
RinseTank типово являє собою останній бак який бути спорожнений, та його положення на задній вісі забезпечує додаткову стабільність.

Індикатор рівня
Індикатор рівня розташований на лівій стороні робочої зони, що дозволяє очищення крок за кроком.

Промивні форсунки
Разом з RinseTank стандартно поставляються форсунки для промивання високої продуктивності .

navigator-chassis-rinsetank.jpg