NAVIGATOR

Тип

Причіпний

Ємність баку

3000 / 4000 / 5000 / 6000 l

Ширина штанги

18 - 39 m

Типи штанг

DELTA, DELTA FORCE, EAGLE

NAVIGATOR

Тип

Trailed

Ємність баку

3000 / 4000 / 5000 / 6000 l

Ширина штанги

18 - 39 m

Типи штанг

DELTA, DELTA FORCE, EAGLE

SmartValve

Всі основні функції, необхідні для експлуатації обприскувача при заповненні хімікатів або очищенні, були вбудовані в два головні клапани. Ці клапани розташовані в робочій зоні по центру.

Логічно розміщений ручки і легко зрозумілі кольорові іконки роблять систему дуже легкою для налаштування і роботи. Це значно знижує час запуску і час роботи обприскувача.

Якщо опційно встановити систему заповнення чи PumpFiller або FastFiller, буде використано додатковий всмоктуючий клапан.

navigator-workzone-smartvalve.jpg

Насос

Щоб задовольнити вимоги більших обприскувачів та покращити термін служби, HARDI пропонує 464 насос. Зниження падіння тиску було мінімізовано шляхом поліпшення потоків в кришках діафрагми. Для легкого сервісу ми маємо інтегровані підйомні гачки, переміщенні дві точки змащення на перед, для легкого змазування передньої та задньої частин насоса. Опорні кільця також були перероблені для поліпшення терміну служби. Найбільш помітною є нова кришка, призначена для захисту насоса від бруду та води, що потрапляє в систему.

  • Самовсмоктування
  • Здатний працювати "на суху" без пошкоджень
  • Простота обслуговування
  • Наявність картера, змащеного мастилом
alpha-evo-workzone-pump.jpg

Фільтр EasyClean

Фільтр EasyClean є всмоктуючим фільтром високої ємності. Стан фільтра може постійно контролюватися за допомогою вакуумметра SafeSpray.

Це гарантує, що фільтр очищається, коли це необхідно, і тільки тоді, коли це необхідно. При очищенні фільтра, все, що вам потрібно зробити, це повернути кришку на 90 °. Це закриє клапан основного бака в нижній частині фільтра і відкриє фільтр для перевірки.

alpha-evo-workzone-easyclean.jpg

CycloneFilter

HARDI CycloneFilter - це унікальний самоочисний фільтр, який використовує високошвидкісний циклон для додаткового очищення. Дія циклону значно збільшує очищувальну здатність фільтра.

Крім того, CycloneFilter має унікальну функцію очищення, що дозволяє здійснювати примусове промивання при необхідності.

Унікальна циклона дія значно покращує дію самоочищення
Циклон, створений всередині фільтра, збільшує швидкість рідини по екрану фільтра, тим самим підвищуючи ефективність самоочищення.

Фільтр встановлюється у вертикальному положенні
Фільтр встановлюється в такому положенні, що проливання можна уникнути при перевірці фільтра. Це забезпечує менше зупинок і зниження втрат тиску в системі рідини.

alpha-evo-workzone-cyclone.jpg

TurboFiller - бак для приготування маточного розчину

HARDI TurboFiller розроблений для змішування великої кількості порошків і рідин. Його висока продуктивність досягається завдяки поєднанню високого вакууму та обертання рідини, що виробляється TurboDeflector всередині резервуару.

Висока змішувальна здатність
Рідина при високому тиску використовується для створення потужного обертання рідини всередині баку. Цей рух дає ефект, що кожен порошок або рідкі хімікати змішуються до того, як вони всмоктуються в обприскувач. Найбільша потужність досягається тоді, коли TurboFiller більш ніж наполовину заповнений водою.

Оптимальна висота заповнення
Пружинний кронштейн з транспортним затвором дозволяє легко змінювати положення з робочого на положення -наповнення. Положення наповнення приблизно 95 см від землі.

Секційні EFC клапани штанги

ElectricFastControl (еклектичний швидкий контроль EFC) - це модульна система з позитивним приводом двигуна для кожної секції і одинарним клапаном для скидання тиску, коли всі секції перемикаються в позицію Викл.

Секційні клапана забезпечують скидання тиску, коли перемикач секцій перемикається в положення ВИКЛ, тиск в лінії до форсунок зникає.

Це призводить до миттєвого відключення форсунок. EFC не потребує будь-якої форми регулювання, наприклад, вирівнювання тиску.

commander-workzone-efc-boom-section-valves.jpg

Рідинна система DynamicFluid4

Рідинна система DynamicFluid на основі 4-х сенсорної технології
Рідинна система на ALPHA evo - це нова концепція, розроблена для реагування протягом більш короткого часу і тим самим більш точного нанесення в польових умовах.

Нові потужні двигуни на ALPHA evo та гідростатична трансмісія дали нові моделі водіння з більшою дисперсією в швидкості і прискоренні, фактори, які разом з контрольованим GPS блоку управляння є складним завданням для роботи рідинної системи. У традиційній рідинній системі регулювання здійснюється за зворотним зв'язком від вже "історичних" даних. Наприклад, RPM збільшується, і незабаром після цього потік буде занадто високим у соплі. Коли це вимірюється, розпилювач буде регулювати тиск знову, але в той же час швидкість нанесення буде занадто високою.

Система DynamicFluid4 розраховує наслідки збільшення частоти обертання і миттєво виробляє відповідні регулювання. Випереджаюча властивість системи DynamicFluid4 забезпечується за рахунок 4-х датчиків, розташованих в рідинної системі, що вимірюють частоту обертання насоса, положення клапанів управління рідинної системи, потік і тиск. У поєднанні з новим програмним забезпеченням і новим унікальним керамічним регулюючим клапаном система DynamicFluid4 дозволяє виконувати внесення пестицидів з високою точністю, забезпечуючи кращу продуктивність на ринку.

alpha-evo-workzone-dynamicfluid4.jpg