RANGER

Тип

Причіпний

Ємність баку

2500 l

Ширина штанги

12 - 24 m

Типи штанг

EAGLE, PRO, VPZ

RANGER

Тип

Trailed

Ємність баку

2500 l

Ширина штанги

12 - 24 m

Типи штанг

EAGLE, PRO, VPZ

ranger-chassis-steering.jpg

Керування

SelfSteer
SelfSteer з'єднаний з 3-точковим зчіпкою трактора і забезпечує краще копіювання на поворотній смузі. SelfSteer - це проста механічна система копіювання колії з низьким рівнем технічного обслуговування і без операцій і налаштувань, необхідних оператору під час роботи.

Корекція нахилу
SelfSteer може бути обладнаний корекцією нахилу. Корекція нахилу здійснюється вручну безпосередньо з гідравліки трактора і допомагає SelfSteer залишатися на технічній колії навіть у горбистих умовах.

Рама

Високоміцне шасі виготовлено з високоміцної сталі
Шасі RANGER виготовлені з високоміцної сталі, що забезпечує виняткову міцність, при порівняно невеликій вазі. Шасі побудовано, щоб витримати в найскладніших умовах у будь-якій точці світу.

Шасі розроблено з низьким центром ваги
Обприскувач з високим центром тяжіння може бути дуже небезпечним для роботи. Внаслідок цього були зроблені великі зусилля для того, щоб RANGER мав найнижчий можливий центр ваги без шкоди для кліренсу під обприскувачем.

Відмінний кліренс
Унікальна конструкція осі та рами забезпечує відмінний кліренс. Дишло на тракторі та вісь на обприскувачі завжди будуть найнижчими точками на обприскувачі.

ranger-chassis-frame.jpg

Місце для обслуговування

Легка інспекція баку
Кришка розміщена дуже близько до платформи, що дозволяє легко перевіряти бак, який, у поєднанні з формою резервуара, робить дно та бічні стінки бака видимими для оператора.

Низьке розміщення платформи
Платформа розміщена якомога нижче, забезпечуючи легкий доступ для оператора. Платформа оснащена ручною драбиною для безпеки і зручності.

ranger-chassis-service-area.jpg

Вісь та колеса

Чудовий кліренс
Шасі спроектовано таким чином, щоб зменшити пошкодження врожаю до мінімуму, при цьому дорожній просвіт під віссю становить 700 мм.

Регульована вісь
Вісь легко регулюється в кроках 5 см - просто послабте болти і встановіть їх в інше положення.

ranger-chassis-axle-wheels.jpg
ranger-chassis-brakes.jpg

Гальма

Ranger доступний без гальм або з 4-ма різними варіантами гальм.

Гідравлічні гальма без ручного гальма є конкурентоспроможним рішенням для ринків, де гальмування є обов'язковим відповідно до місцевих правил.

Майте на увазі, що закон щодо транспортування по дорогах на різних ринках має дотримуватися.

ParaLift

Лідер у своєму сегменті
HARDI ParaLift вимагає мінімального обслуговування (мастила, регулювання тощо) у порівнянні з традиційними системами H подібної рами.

HARDI ParaLift забезпечує високий кліренс над будь-якими культурами
Конструкція дозволяє дуже гнучко регулювати висоту, штангу можна регулювати від 50 до 170 см, залежно від комбінації коліс обприскувача та типу штанг. Широке 100см кріплення до підвіски штанги забезпечує її чудову продуктивність та стабільність.

ranger-chassis-paralift.jpg

Головний бак

Дуже низький центр ваги

Щоб зробити обприскувач максимально стабільним, бак набагато ширше внизу. Це забезпечує низький центр ваги.

Рідина переміщується вперед, коли бак спорожняється, тим самим підтримуючи вагу на дишлі. Це гарантує збереження тяги на тракторі, навіть при підйомі на схилі з майже порожнім баком.

Обприскувач повністю використовує робочу рідину навіть на схилах до 10 градусів - у гору або під гору.

Злив бака
Зливання основного бака легко здійснюється за допомогою тягового шнура. Операція виконується у верхній частині бака, що забезпечує безпечний спосіб очищення обприскувача.

Індикатор рівня баку
RANGER стандартно поставляється з індикатором рівня баку. Забезпечення видимого об'єму баку в будь який час. Ніякі гострі кути не перешкоджають седиментації пестициду.

Форсунки перемішування
Система перемішування під тиском з можливістю регулювання дозволяє оператору підлаштовуватися під вимоги різних робочих сумішей. Це дозволяє оператору максимізувати перемішування для важко змішуваних хімічних речовин або зменшити перемішування, коли існує ризик спінювання.

ranger-chassis-main-tank.jpg

Бак Чистої Води

RANGER може бути обладнаний зручно розташованим 19 л резервуаром чистої води, що забезпечує оператору чисту воду в робочій зоні для безпечного очищення забруднених елементів.

ranger-chassis-clean-water-tank.jpg

RinseTank Омивний Бак

RANGER може бути обладнаний повною системою промивання. Ця система буде промивати обприскувач після завершення роботи:насос, фільтри та секції штанги. Стандартна форсунка для промивання бака чудово очищає внутрішню частину головного бака. Система промивання забезпечить швидку, безпечну і легку зміну між засобами захисту рослин.

На задній осі встановлено резервуар для промивання на 250 л для кращої стабільності. Заповнення можна легко зробити з лівого боку обприскувача

ranger-chassis-rinsetank.jpg