RANGER

Тип

Причіпний

Ємність баку

2500 l

Ширина штанги

12 - 24 m

Типи штанг

EAGLE, PRO, VPZ

RANGER

Тип

Trailed

Ємність баку

2500 l

Ширина штанги

12 - 24 m

Типи штанг

EAGLE, PRO, VPZ

Насос

Щоб задовольнити вимоги більших обприскувачів та покращити термін служби, HARDI пропонує 464 насос. Зниження падіння тиску було мінімізовано шляхом поліпшення потоків в кришках діафрагми. Для легкого сервісу ми маємо інтегровані підйомні гачки, переміщенні дві точки змащення на перед, для легкого змазування передньої та задньої частин насоса. Опорні кільця також були перероблені для поліпшення терміну служби. Найбільш помітною є нова кришка, призначена для захисту насоса від бруду та води, що потрапляє в систему.

  • Самовсмоктування
  • Здатний працювати "на суху" без пошкоджень
  • Простота обслуговування
  • Наявність картера, змащеного мастилом
alpha-evo-workzone-pump.jpg

Клапани Manifold

Всі основні функції, необхідні для експлуатації обприскувача при заповненні або очищенні вбудовуванні в клапани Manifold.

Логічне розташування кольорових ручок разом з простими для читання кольоровими іконками робить систему дуже легкою для розуміння та керування.

Це значно зменшує час запуску та експлуатації обприскувача та зменшує ризик помилок оператора.

ranger-workzone-manifold.jpg

Всмоктуючий фільтр

RANGER має додатковий всмоктуючий фільтр. Унікальні фітинги HARDI S забезпечують швидке та легке обслуговування.

ranger-workzone-suction-filter.jpg

CycloneFilter

HARDI CycloneFilter - це унікальний самоочисний фільтр, який використовує високошвидкісний циклон для додаткового очищення. Дія циклону значно збільшує очищувальну здатність фільтра.

Унікальна циклона дія значно покращує дію самоочищення
Циклон, створений всередині фільтра, збільшує швидкість рідини по екрану фільтра, тим самим підвищуючи ефективність самоочищення.

alpha-evo-workzone-cyclone.jpg

EVC

EVC з двома лініями скиданням тиску та постійного тиску
EVC є модульною системою з позитивним клапаном приводу для кожної секції. Міцні та надійні двигуни забезпечують тривалий термін служби з низьким рівнем технічного обслуговування.

Коли перемикач перемикається в положення OFF, тиск в лінії до форсунок знімається. Це призводить до миттєвого відключення.

Система EVC має систему постійного тиску
Ця система гарантує, що тиск розпилення залишається постійним, коли секції відкриваються або закриваються.

ranger-workzone-evc.jpg

Контроль тиску

Висока продуктивність
Система регулювання тиску базується на "байпасс" клапані високої ємності.

Відсутність залишків в баку
Лінія промивання в клапані забезпечує постійне промивання для запобігання накопичення залишків у клапані. Це мінімізує ризик забруднення при зміні пестицидів.

Може працювати вручну без електричного живлення
Функція «закінчення роботи».

ranger-workzone-pressure-control.jpg

TurboFiller - бак для приготування маточного розчину

HARDI TurboFiller розроблений для змішування великої кількості порошків і рідин. Його висока продуктивність досягається завдяки поєднанню високого вакууму та обертання рідини, що виробляється TurboDeflector всередині резервуару.

Висока змішувальна здатність
Рідина при високому тиску використовується для створення потужного обертання рідини всередині баку. Цей рух дає ефект, що кожен порошок або рідкі хімікати змішуються до того, як вони всмоктуються в обприскувач. Найбільша потужність досягається тоді, коли TurboFiller більш ніж наполовину заповнений водою.

Оптимальна висота заповнення
Пружинний кронштейн з транспортним затвором дозволяє легко змінювати положення з робочого на положення -наповнення. Положення наповнення приблизно 95 см від землі.